Naslovnica EDUKACIJE (tbt) Munja Inkubator HRM Udruženje: STAR fest

(tbt) Munja Inkubator <> HRM Udruženje: STAR fest

⭐ STARfest – najveći festival za razvoj karijere, vještina i zapošljavanje mladih u BiH! STAR.study

1 dan ⌛
3.000 mladih🙋
25 govornika🧙
21 radionica🧑‍🏫
60 izlagača🚀
1 event⭐
1 cilj 🎯 da se pomogne mladima u razvoju karijere i boljem pozicioniranju na tržištu rada

Biti partner na ovako plemenitom projektu je izuzetno važno postignuće našeg Udruženja.

U namjeri da podržimo proaktivan razvoj mladih, na S.T.A.R. Festu, 15.11. održali smo 4 ekspertne radionice koje su za mlade pripremile članice našeg Udruženja:
1. Biljana Hadzimustafic-Jevtic: Samopouzdanje kao preduslov za autentičan izbor karijere
2. Dana Palavric: Moj CV, moja priča: Trikovi za uspješnu karijeru
3. Elma Resic Ibrahimagic: CV Masterclass
4. Sanda Ljukovac Profili ljudi i generičke vrste poslova

Paralelno sa radionicama tokom cijelog dana mlade smo podržali kroz simuliranje intervjua u namjeri da ih to iskustvo podrži na realnom budućem razgovoru za posao.

Više o STAR Festu, te kako je to bilo 15.11. na: https://www.youtube.com/watch?si=51f6LM-bIcjctjij&v=z9d-TjZJEck&feature=youtu.be

Prethodni članakSaradnja Unlock – HRM Udruženje: Radionice u novembru
Naredni članakOtkrij svoju snagu! – kroz coaching program sa članicom HRM Udruženja!