Naslovnica EDUKACIJE (tbt) Ne čekajmo sljedeću krizu-ohrabrimo porodicu!

(tbt) Ne čekajmo sljedeću krizu-ohrabrimo porodicu!

Društvo Psihologa FBiH u saradnji sa UNICEF-om u BiH i Federalnim ministarstvom rada i socijalne politike, uz podršku USAID u BiH organizovalo je Okrugli stol pod nazivom “Ne čekajmo sljedeću krizu-ohrabrimo porodicu”.

Planirani događaj je dio projekta pod nazivom “Interdisciplinarna podrška djeci, vulnerabilnim roditeljima, starateljima i profesionalcima iz oblasti oporavka od krize uzrokovane pandemijom COVID-19” koji je prvenstveno usmjeren na promjenu kvaliteta roditeljske brige o djeci u vrijeme pandemije i generalno u kriznim situacijama gdje smo se suočili sa činjenicom da su okolnosti posebno otežane u slučaju ranjivih kategorija roditelja.
HRM Udruženje je bio sagovornik na Okruglom stolu kroz neše predstavnike Zlatan Deljkic, HR direktora Raiffeisen Bank dd BiH & Anela Kasapovic, HR Manager, Telemach BH.

Prethodni članak(tbt) Retencija zaposlenika – izazovi našeg vremena
Naredni članak(tbt) Panel HR: Simbol, mit, legenda ili game changer?